Coraz fajniejszy staje się plac zabaw w Garbiczu. Niedawno zamontowano tam ogrodzenie. Teraz ustawione zostały nowe urządzenia, by dzieci miały jeszcze więcej frajdy z tego miejsca.

Plac zabaw w Garbiczu wygląda coraz okazalej, dzięki środkom przekazywanym na ten cel. Swój udział w roz­woju tego miejsca ma także Garbicz Festival.

Pisaliśmy już o datkach Garbicz Festival, dzięki którym plac został ogrodzony, co oczywiście znacząco wpływa na bezpieczeństwo dzieci. Plac usytuowany jest tuż przy drodze. Teraz nie ma zagrożenia, że bawiące się tam dzieci przez przypadek wybiegną na jezdnię.

Bezpieczeństwo to jedno, ale na placu zabaw chodzi rzecz jasna oczywiście także o zabawę! I tutaj także do­bra wiadomość dla dzieci z Garbicza. Na placu zamon­towano nowe zabawki, a także ławkę, z której na pewno skorzystają rodzice. A z tego, co bardzo ucieszy naj­młodszych, pojawiła się karuzela trójramienna i karuzela krzyżowa.

„Karuzela krzyżowa została zamówiona jako niespo­dzianka dla was i sfinansowana przez Garbicz Festival. Garbicz Festival dziękujemy za wsparcie w realizacji naszych planów, które przynoszą uśmiech na twarzach dzieci” – możemy przeczytać na Facebooku sołectwa Garbicz.