Prowadzisz firmę, rozkręcasz biznes? Polecamy – zajrzyj na stronę parp.gov.pl. To oficjalna platforma Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wspierającej działalność małych i średnich przedsiębiorstw. Można tam znaleźć wiele pożytecznych wskazówek i porad, a także poszukać możliwości finansowania swojej działalności.

Celem działania Agencji jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w działalności gospodarczej.

Agencja stara się wspomagać polską małą przedsiębiorczość przez innowacje i odkrywanie nowych kierunków rozwoju. Służyć temu ma miedzy innymi współpraca z przedsiębiorcami i instytucjami działającymi w ekosystemie innowacji w Polsce i za granicą.

Na stronie PARP można znaleźć wiele praktycznych porad – także dla tych, którzy dopiero z własnym biznesem startują. Można poszukać partnerów dla swojej działalności i nawiązać z nimi kontakt, no i wreszcie poszukać możliwości finansowania zewnętrznego. Warto śledzić informacje o naborach, bo można znaleźć zawsze wśród nich coś ciekawego dla siebie.