Z uśmiechem na ustach pożegnaliśmy lato podczas wspaniałego festynu dla dzieci z Garbicza urządzonego na terenie festiwalowym. Atrakcji było całe mnóstwo, a organizatorzy z Garbicz Festival zapowiadają, że takich niespodzianek dla najmłodszych w przyszłym roku będzie jeszcze więcej.

W przedostatnią sobotę lata najmłodsi mieszkańcy Garbicza zostali zaproszeni na teren Garbicz Festival na wielki, kolorowy festyn „Pożegnania lata” z całym mnóstwem atrakcji.

Można było się bawić na wielkiej trampolinie albo w ogromnym dmuchanym zamku, przejść się na linie, zrobić bransoletkę z koralików albo pomalować buzię w najbardziej wymyślny sposób.
Do tego jeszcze przejechać się wozem po całym festiwalowym terenie zwiedzając jego zakątki. No i obejrzeć dziecięce przedstawienie.
Dla spragnionych były napoje, a dla tych, którzy zgłodnieli w czasie zabawy – pizza.

– Brakuje nam tu takich imprez dla dzieci – mówiła nam mama jednej z pociech, które uwijały się na festynie. – Dobrze, że, między innymi dzięki pomocy Garbicz Festival, mamy ogrodzony i wyposażony plac zabaw, ale czasami warto jest, gdy ktoś zorganizuje coś sympatycznego, no i z tak wieloma atrakcjami – dodawała.

red.