Kochani, Szanowni Czytelnicy. Każdy z Was od teraz może wesprzeć nas finansowo i zostać naszym honorowym PATRONEM.

Mamy nadzieję, że to, co robimy, ma sens, że ma sens istnienie niezależnej prasy i że jesteśmy głosem, który jest Wam potrzebny.
Postanowiliśmy uruchomić akcję patronacką na portalu PATRONITE.PL, gdzie spotykają się ludzie o otwartych głowach, którzy swoje projekty tworzą z zaangażowaniem i pasją.
Ci, którzy obserwują nasze poczynania, widzą, że tak jest i w naszym przypadku.

Postanowiliśmy uruchomić tę akcję po pierwsze dlatego, że chcemy rozwijać nasz projekt, a po drugie dlatego, że – jak dobrze wszyscy wiemy – rosną koszty wszystkiego, także wydawania gazety.
Mamy nadzieję, że dzięki Wam – Patronom – nasze „Forum” będzie jeszcze lepsze, a artykuły, jakie Wam prezentujemy, jeszcze bardziej potrzebne i wyczekiwane.

Postaramy się, aby nasi Patroni czuli się częścią projektu. W planach mamy przewidziane dla nich specjalne treści, a także wydarzenia – choćby w postaci wspólnych spotkań i projektów.
Z czasem będziemy rozwijać nasze formy współpracy z Wami, słuchając uważnie Waszych podpowiedzi, uwag, sugestii.

Pamiętajcie, że zawsze możecie nam przysyłać wiadomości czy to na Facebooku czy to na naszego redakcyjnego maila redakcja@lokalneforum.pl.

Dobrze wiecie po tych kilku latach, jakie jest nasze podejście do wspólnej rzeczywistości.
Nie zgadzamy się także na brak wystarczającej informacji o działaniach gminy, o wydawaniu publicznych pieniędzy, na opóźnienia i braki, jakie przez lata towarzyszyły obowiązkowemu zamieszczaniu podstawowych dokumentów na stronach Biuletynu Informacji Publicznej czy oficjalnej stronie gminy.

Dzięki wiadomościom, które dostajemy od Czytelników, i dzięki wielu bezpośrednim rozmowom, wiemy, że FORUM to dla dużej grupy lokalnej społeczności ważny głos – właśnie dlatego, że jest niezależny od władz gminy. I dlatego, że potrafi pokazać absurdy jej działania.

Słyszymy często: „Dobrze, że jesteście, bo wreszcie ktoś głośno potrafi powiedzieć, co w tej gminie dzieje się niedobrego”, „Czytamy FORUM, bo pokazujecie, jak jest naprawdę”. I są to opinie utwierdzające nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens.

Wejdź na PATRONITE.PL i zostań naszym Patronem.

Na stronie trzeba najpierw się zarejestrować, ale to wymaga wypełnienia zaledwie kilku podstawowych rubryk, jak na obrazku poniżej:

Potem wybierasz próg wsparcia – 20 zł lub 50 zł lub 100 zł miesięcznie. Uwaga – subskrypcja jest miesięczna, ale w każdej chwili możesz ją cofnąć oczywiście!

Zostajesz przeniesiony do planszy z wyborem metody płatności:

Decydujesz, której płatności chcesz użyć i to w zasadzie tyle – bo potem zostajesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz ją zrealizować.

I JESZCZE JEDNO – zwróć uwagę na kwadracik „Ukryj mnie na liście patronów” – zaznacz go, jeśli chcesz pozostać ANONIMOWYM darczyńcą.

WAŻNE!

Jeszcze raz podkreślamy – subskrypcję możesz cofnąć w dowolnym momencie, więc możesz wspierać nas stale, regularnie, a możesz jednorazowo, albo od czasu do czasu.

Za wszystkie formy bardzo pięknie dziękujemy i kłaniamy się nisko.

Redakcja