Na zrewitalizowanym obszarze dawnych zakładów Ursus w Sulęcinie powstanie nowoczesny park handlowy. Nowoczesne centrum handlowe będzie stanowić nie tylko hołd dla przemysłowej historii miasta, ale również stworzy nowe miejsce zakupów i rozrywki dla lokalnej społeczności.

Cały projekt będzie się składał z trzech budynków. W pierwszym z nich znajdzie się sklep sieci „dom i ogród”. Drugi budynek będzie przeznaczony pod nowoczesny supermarket, a w trzecim – w formacie retail parku, znajdzie się przestrzeń handlowa o powierzchni około 4500 mkw. z przeznaczeniem na sklepy popularnych marek.

Nowa inwestycja ma szansę stworzyć ważny punkt na mapie handlowej Sulęcina i okolic. Z pewnością jednym z atutów jest jego położenie przy drodze wojewódzkiej nr 138. Ta strategiczna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp dla klientów z Sulęcina jak również sąsiednich miejscowości – w tym oczywiście także gminy Torzym. Dla najemców ważne są również silne związki Sulęcina z rynkiem niemieckim, szczególnie poprzez rynek pracy.